آی پی رنک|افزایش بازدیدو بهبود رتبه الکسا

پاپ آپ

X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
ads
اطلاعات کاربری

تعداد کاربران: 10056

تعداد کل سایت ها: 3379

تعداد سایت های فعال: 3279

بازدید های امروز: 0

بازدید های دیروز: 1474

کاربران آنلاین: 0

تعداد کل بازدید ها: 302478719

قوانین سایت

الف) بخش افزایش بازدید:


1: از پذیرش سایت های فیلتر شده و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و فروش اکانت های عبور از فیلترینگ، معذوریم و در صورتی که بدون توجه به قوانین، اقدام به پرداخت آنلاین و ثبت سایت نمائید، هزینه شما به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد.

2: یک سایت یا وبلاگ اجازه ثبت تا بیش از 1 دفعه برای بازدید نخواهد داشت زیرا حق دیگران برای بازدید پایمال خواهد شد،اگر سطح طلایی را خریداری نمایید و سایت خود را بیش از یک بار بصورت تکراری با عناوین مختلف ثبت کنید ، همه لینک ها بجر یک لینک حذف خواهد شد و به به شما تذکر داده خواهد شد، اگر تذکر و اخطار را نخواندید یا توجه نکردید در صورت تکرار سطح طلایی شما نقره ای یا برنزی خواهد شد و شما حق هیچگونه شکایت را نخواهید داشت، اگر سطح کاربری شما نقره ای باشد به برنزی تبدیل میشود و یا اگر برنزی باشد بعد از اخطار اول به مدت 10 روز مسدود خواهید شد
.

3: در سایت خود از کدهای خوش امدگویی، بازشدن پنجره ها (پاپ آپ خودکار) یا (نیو تب)،آهنگ و Iframe استفاده نکنید - در صورت استفاده و مشاهده سایت شما حذف و بدون اخطار مسدود خواهید شد - سایت شما نیز به لیست سیاه ما رفته و دیگر به هیچ عنوان تایید نمیشود.

4: از خدمت رسانی به سایت های دانلود فیلم، موزیک و سریال های غیر مجاز و فروشگاه های محصولات غیر مجاز معذوریم.

5: در صورتی که صفحه اصلی سایت یا وبلاگ خود را ثبت کنید و حجم صفحه سنگین باشد ، مدیریت سایت شما را ویرایش و ادرس صفحه ای که حجم کم را داشته باشد قرار میدهد، بطور مثال اگر آدرس سایت شما : http://ipranking.ir است و سایت شما سنگین است و به سختی لود میشود شما میتوانید آدرسهای سایت خود را به این شکل ثبت کنید : http://ipranking.ir/faq.php یا http://ipranking.ir/register.php ...

6: در صورتی که کاربری با دو نام کاربری و یک آیپی فعالیت کند ، فرقی هم ندارد که سطح کاربری اش برنزی ،طلایی و یا نقره ای باشد - در صورت مشاهده توسط مدیریت بدون اخطار مسدود میشود ! درآمد و امتیازات نیز قابل پرداخت و استفاده نخواهد بود ( این قانون از تاریخ 1/10/1393 به بعد تصویب شده است).

7: هر سطح كاربري محدوديتي در كسب امتياز و كسب درامد دارد كه اگر از سقف مجازش بگذرد توسط مديريت بلافاصله مسدود ميگردد و هيچوقت امكان بازگشايي مسدوديت ميسر نخواهد بود ، اين سقف محدوديت به شرح زير است:
1- سطح كاربري برنزي در 24 ساعت مجاز به 15840 بازديد ميباشد (11 بازديد در هر دقيقه) كه درامد در 24 ساعت معادل 11088 ريال ميشود !
2-
سطح كاربري نقره اي در 24 ساعت مجاز به 21600 بازديد ميباشد (15 بازديد در هر دقيقه) كه درامد در 24 ساعت معادل 15552 ريال ميشود !
3- سطح كاربري طلايي در 24 ساعت مجاز به 28800 بازديد ميباشد (20 بازديد در هر دقيقه) كه درامد در 24 ساعت معادل 622080 ريال ميشود !

ب) بخش ثبت نام در سایت:


1: وارد کردن اطلاعات صحیح تماس (ایمیل،شماره موبایل) الزامی است،زیرا گزارش تائید سایت های شما،بسته شدن سایت ها،بازگردانی رمز عبور و گزارش کارکرد و پرداخت درآمد شما فقط از این طریق به شما گزارش خواهد شد، شماره موبایل هم برای برقراری مدیریت سایت با شما در مواقع ضروری میباشد. به هردلیلی وارد کردن اطلاعات ثبت نامی جعلی یا (Fake) عواقب آن بر عهده خود کاربر میباشد و از همه مهمتر پرداختی به کاربر صورت نخواهد گرفت.

2: کاربر گرانقدر، تاکید داریم از رمز عبورهای ساده برای کاربری خود به هیچ عنوان استفاده ننماید (مسئولیت هرگونه سوء استفاده از اکانت شما برعهده خود شماست).

3: لطفا برای پرداخت درامد،ایمیل پی لاین شما دقیقا همان ایمیلی باشد که ثبت نام کرده اید ، هرگونه مغایرت در ثبت نام با مشخصات پرداختی ،تخلف محسوب شده و درامد به فرد خاطی تعلق نمیگیرد (تصویب قانون از 20/12/1393 ).
شرایط خاص : اگر با مدیریت هماهنگ شود و تعهداتی را ارائه دهید ، مشکلی ندارد.
ج) بخش مولتی اکانت یا چند کاربری ساختن:

1: با توجه به اینکه ثبت بینهایت آدرس سایت در هر پنل کاربری وجود دارد امکان ساخت دو یا چند کاربری به هیچ عنوان مجاز نیست و هرکاربری که در این امر تخطی کند مدیریت سایت بدون توضیح خاصی مجاز خواهد بود فرد خاطی را حذف کاربری یا مسدود نماید، همچنین هزینه ها و امتیازات به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد.
شرایط خاص : البته کاربرانی که دارای VPS ایران و یا خارج هستند(دارای آیپی غیر یکسان) ، میتوانند با هماهنگی با مدیر ، فعالیت کنند.
شرط جديد (مصوب از 6/8/1394) : كاربراني كه داراي 3 يوزر هستند و كسب درامد ميكنند ، بايد اكانت اصلي خود را به طلايي ارتقاء دهند ، در غير اين صورت فقط ملزم به كسب درامد از يك اكانت هستند و درآمدي از يوزر هاي ديگر پرداخت نخواهد شد ، اگر داراي 3 يوزر كاربري هستيد هرچه سريعتر اكانت اصلي خود را (بجز دو اكانت فرعي) را به سطح طلايي ارتقا دهيد و به مديريت اطلاع دهيد - تمامي اكانت ها دارای آیپی غیر یکسان باشند - هر گونه فعاليت با آيپي تكراري مسدوديت را در پي دارد!
2: تمامی اعضا یک IP آدرس بخصوص ایرانی خواهند داشت که هنگام ثبت نام در سیستم مدیریت ثبت خواهد شد و سند یکتا بودن کاربری آنها خواهد بود.

3: این سامانه یک سایت کاربرپسند بوده و فقط در جهت رضایت کاربران و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران گام برمیدارد از این رو در این مسیر بزرگ نهایت تلاشمان را با کمک شما خواهیم داشت.


4: هرگونه سوء استفاده ، تقلب و ... ممنوع بوده و اگر کاربری تخلفی در این رابطه نماید ، در حق دیگران اجحاف نموده و حق الناس برگردنش خواهد بود و عواقب اخروی خواهد داشت...گرچه ما تمام سعی ما این است با این کاربران برخورد جدی انجام دهیم و اگر کاربری حق کابران و خریداران ما را پایمال نمایید ما بصورت قانونی موضوع را پیگیری مینماییم .
د) قوانین تبلیغات بنری و لینکی در آی پی رنک:

1: از پذیرش تبلیغات سایت های فروش وی پی ان و فیلترشکن، سایت های موزیک غیر مجاز، سایت های مشابه آی پی رنک(البته سایت هایی که متقابلا قوانینشون اینجوریه)، سایت های سیاسی، سایت های هک و آموزش هک ، فروشگاههای فروش محصولات جنسی و آرایشی بدون مجوز های مربوطه و بقیه سایت هایی که قوانین جمهوری اسلامی را نقض میکنند معذوریم...

مديريت حق تغييرات و اضافه يا كم كردن قوانين را در هر زمان دارد...!
موفق و پیروز باشید...